Łącznik szyny montażowej fotowoltaika instalacje PV

Odsłony: 1220
Typ:   Oferuje
Lokalizacja:   Polska
Region:   Łódzkie
Miasto:   Łódź
Telefon:   737424869

 

Firma Solum Service, dzięki doświadczeniu w dziedzinie instalacji solarnych oraz systemów fotowoltaicznych, oferuje Państwu produkt wysokiej jakości oraz optymalne rozwiązania, dostosowane do wymogów klienta.
Wykonujemy konstrukcje pod ogniwa fotowoltaiczne oraz systemy mocowań przytwierdzone bezpośrednio do połaci dachowej lub gruntu. W ofercie znajdują się również konstrukcje nośne pod stelaże. Konstrukcje wykonane są z wysokiej jakości aluminium.

Zaciski, klamry (klemy) środkowe i końcowe służą do mocowania ram modułów (baterii) fotowoltaicznych bezpośrednio do szyn (profili). Używane przy montażu modułów (paneli) o różnych rozmiarach (grubości) ramy, także do ram modułów cienkowarstwowych. Do wszystkich rodzajów stelaży na solarnych konstrukcjach na dachy skośne i płaskie oraz naziemnych. Zastosowanie - montaż konstrukcji zarówno dużych elektrowni słonecznych jak i mikroinstalacji. Materiał - aluminium.

Przy dużych zamówieniach możliwość negocjacji cen.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Ploter tnący Etykieciarka wycinanie etykiet - Secabo LC30

Ploter tnący Etyki...

Polska, Opolskie, Nysa
Weni WSE03D - Frezarka CNC frezowanie grawerowanie

Weni WSE03D - Frez...

Polska, Opolskie, Nysa
sprzedam szlifierkę do płaszczyzn

sprzedam szlifierk...

Polska, Łódzkie, Radomsko

Baltic Fasteners -...

Polska, Warmińsko-mazurskie, Stawiguda
Produkcja etykiet wycinanie - Secabo LC30

Produkcja etykiet ...

Polska, Opolskie, Nysa

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.